דילוג לתוכן העמוד ←

צוות בכיר

  • טניה כהן־עוזיאלי

    מנכ"לית

  • מתי קליגר

    משנה למנכ"לית

  • ברוך מידן

    סמנכ״ל כספים ותפעול

  • דורון רבינא

    אוצר ראשי

לשכה

  • נאטאלי בן ארי

    מנהלת לשכת מנכ״לית
    ומרכזת מוסדות הנהלה
    טל' 03-6077026

  • שחר מולכו

    עוזרת למנכ״לית
    טל' 03-6077494

  • אולגה פאלי

    מזכירה
    טל' 03-6077000

כספים ותפעול

  • ברוך מידן

    סמנכ״ל
    כספים ותפעול

  • חוה שטרן

    תקציבאית
    טל' 03-6077039

  • עדנה כתר אברהם

    גזברית
    טל' 03-6077082

  • יפעת סהר

    חשבת שכר
    טל' 03-6077040

  • רונית יחזקאל

    מנהלת חשבונות
    טל' 03-6077084

  • מרינה הררי לדיזנסקי

    מנהלת חשבונות
    טל' 03-6077083

  • און טלמור

    כספים
    טל' 03-6077479

  • יעקב נחום

    מנהל אחזקה
    טל' 03-6077007

  • לימור לביא

    עוזרת למנהל אחזקה
    טל' 03-6077475

  • אייל וינבלום

    אחראי מחלקת
    תקשורת ומחשוב
    טל' 03-6077404

  • נאור אגיאן

    אחזקה
    טל' 03-6077027

  • ליאור גבאי

    אחזקה
    טל' 03-6077497

אוצרות

  • דורון רבינא

    אוצר ראשי

  • רונילי לוסטיג שטינמץ

    עוזרת לאוצר ראשי
    טל' 03-6077469

  • דלית מתתיהו

    אוצרת בכירה
    אמנות ישראלית
    טל' 03-6077478

  • ענת דנון סיון

    אוצרת
    אמנות ישראלית
    טל' 03-6077419

  • עדי דהן

    עוזרת אוצרת
    אמנות ישראלית
    טל' 03-6077496

  • אירית הדר

    אוצרת
    רישום והדפס
    טל' 03-6077035

  • עמנואלה קלו

    אוצרת משנה
    רישום והדפס
    טל' 03-6077069

  • נעמה בר-אור

    עוזרת אוצרת
    רישום והדפס
    טל' 03-6077005

  • מאירה יגיד חיימוביץ

    אוצרת בכירה
    עיצוב ואדריכלות
    טל' 03-6077010

  • מאיה ויניצקי

    אוצרת משנה
    עיצוב ואדריכלות
    טל' 03-6077439

  • הדס יוסיף-און

    עוזרת אוצרת
    עיצוב ואדריכלות
    טל' 03-6077475

  • נועה רוזנברג

    אוצרת
    אמנות מודרנית
    ואמנות אירופאית 16–19
    טל' 03-6077093

  • סופיה בארי ליפשיץ

    עוזרת אוצרת
    אמנות מודרנית
    ואמנות אירופאית 16–19
    טל' 03-6077047

  • רותי דירקטור

    אוצרת
    אמנות עכשווית
    טל' 03-6077469

  • גלית לנדאו אפשטיין

    עוזרת אוצרת
    אמנות עכשווית
    טל' 03-6077401

  • רז סמירה

    אוצרת
    צילום
    טל' 03-6077091

  • טל ברויטמן

    עוזר אוצרת
    צילום
    טל' 03-6077055

  • טל לניר

    אוצרת משנה
    פרויקטים מיוחדים
    טל' 03-6077413

  • עמית שמאע

    עוזר אוצר
    טל' 03-6077051

  • זיוה קורט

    ממונה על הארכיון
    ההיסטורי והמנהלי
    טל' 03-6077087

  • ניקה קליניצקי

    עוזרת לממונה על הארכיון
    ההיסטורי והמנהלי
    טל' 03-6077442

  • יפה גולדפינגר

    זכויות יוצרים ומשאבים חזותיים
    טל' 03-6077018

שירותי אוצרות

  • רפאל רדובן

    ראש אגף
    שירותי אוצרות

  • אירס ירושלמי

    רכזת אגף
    שירותי אוצרות
    טל' 03-6077062

  • שושי פרנקל

    רשמת
    טל' 03-6077066

  • הדר אורן-בצלאל

    רשמת משנה
    טל' 03-6077068

  • סיון בלוך-קמחי

    עוזרת רשמת
    טל' 03-6077096

  • עופרה שושתרי

    עוזרת רשמת
    טל' 03-6077488

  • ורד ברקת

    מנהלת מערכת
    מחשוב האוסף
    טל' 03-6077074

  • מרגריטה פרלין

    צלמת האוסף
    טל' 03-6077059

  • ד"ר אסף אורון

    משמר ראשי
    טל' 03-6077032

  • רוני ווב

    משמרת חפצים
    טל' 03-6077434

  • ניל מקמנוס

    משמר נייר
    טל' 03-6077423

  • קלרה איל קרלובה

    משמרת ציורים
    טל' 03-6077054

  • שריתה מרקוס

    משמרת ציורים
    טל' 03-6077034

  • ברברה אורדנטליך

    ממונה על השילוח
    טל' 03-6077038

  • רעות גנץ

    רכזת פרויקט
    מחסני אמנות
    טל' 03-6077017

  • שירה לנדאו

    טכנאית שימור
    פרויקט מחסני אמנות
    טל' 03-6077498

  • דפנית מוסקוביץ

    עורכת עברית

  • תמר פוקס

    מתרגמת ועורכת, אנגלית
    טל' 03-6077021

  • שלומית המר דב

    מעצבת ראשית
    טל' 03-6077006

  • דניאל לב

    טכנאי תערוכות

משאבי אנוש

  • טל צור

    מנהלת משאבי אנוש
    טל' 03-6077427

שיווק

  • טל גור נוז'יק

    מנהלת שיווק
    טל' 03-6077474

  • דניאלה שפיגל

    אחראית שיווק
    טל' 03-6077466

  • איה גרבי גולן

    מנהלת אתר אינטרנט

פרסום

  • סיגל קפלן

    מנהלת פרסום
    טל' 03-6077063

מכירות

  • דודי פלג

    ראש אגף תוכן
    ופיתוח עסקי

  • ורד פלח

    מנהלת קופות
    טל' 03-6077050

  • סמדר שלומי

    מנהלת מנויים ומכירות
    טל' 03-6077070

  • מעיין כהן דוויק

    ראש צוות
    מנויים ומכירות
    טל' 03-6077070

  • אורנה שורץ סיטרון

    ראש צוות
    מנויים ומכירות
    טל' 03-6077090

  • לורן כהן צ'לצ'ינסקי

    ראש צוות
    מנויים ומכירות
    טל' 03-6077070

  • אביבה גינדי

    מנויים ומכירות
    טל' 03-6077070

  • חנה פפירנוב

    מנויים ומכירות
    טל' 03-6077070

  • אלדר קריינר

    מנויים ומכירות
    טל' 03-6077070

  • רוני טרבלסי

    מנויים ומכירות
    טל' 03-6077070

  • עמית שלמה

    מנויים ומכירות
    טל' 03-6077070

  • מורן ויספיש

    אירועים
    טל' 03-6077008

  • ניצן דרור

    אירועים
    טל' 03-6077468

  • טל רוזנברג

    אירועים
    טל' 03-6077224

  • ענת יונאי

    מנהלת חנות המוזיאון
    טל' 03-6077023

  • טלי חרמץ

    מנהלת
    מחלקת מוזיקה
    טל' 03-6077073/09

  • שרון שורץ

    משנה למנהלת
    מחלקת מוזיקה
    טל' 03-6077009

חינוך לאמנות

  • שני אלמוג ברויטמן

    ראשת אגף
    חינוך לאמנות
    טל' 03-6077012

  • רעות נתיבי

    מנהלת מערך הדרכה
    טל' 03-6077041

  • תמר סופר

    מנהלת תמה –
    מרכז לימודי אמנות ותרבות
    טל' 03-6077043

  • נועה פינקלס

    עוזרת למנהלת תמה –
    מרכז לימודי אמנות ותרבות
    טל' 03-6077431

  • שרה ריימן שור

    אוצרת
    חינוך לאמנות
    טל' 03-6077044

  • אורית סבג

    פיתוח אמצעי המחשה
    ופרויקטים מיוחדים
    טל' 03-6077046

  • ענת אופר סופרסקי

    מנהלת קהילה וסדנאות
    טל' 03-6077489

  • ערן בר נחום

    רכז קהילה וסדנאות
    טל' 03-6077092

  • אתי יאיר

    הדרכה
    טל' 03-6077086/042

  • מירב משה פוגל

    הדרכה
    טל' 03-6077086/042

  • ורד אשר

    מתאמת הדרכות
    טל' 03-6077488

  • בת-שבע לזמי

    חינוך לאמנות
    טל' 03-6077458

  • אסתר כהן

    חינוך לאמנות
    טל' 03-6077481

  • ענת פלד

    חינוך לאמנות
    טל' 03-6077446

  • שיר הנדלסמן

    חינוך לאמנות

  • פולה טוליפמן

    חינוך לאמנות

  • ראפת חטאב

    חינוך לאמנות

  • מאי זיסמן

    חינוך לאמנות

  • ג'ולי פיקוק

    חינוך לאמנות

  • הילה גורן

    חינוך לאמנות

  • אליה כהן

    חינוך לאמנות

  • טל ארגמן

    חינוך לאמנות

  • ניצן יחיאל כהן

    חינוך לאמנות

  • ילנה רוטנברג

    חינוך לאמנות

  • תומר דקל

    חינוך לאמנות

  • רונית שבת פרחי

    חינוך לאמנות

  • יותם פוגלמן

    עוזר טכני
    טל' 03-6077406

  • גלית סמל

    ממונה על מחלקת תערוכות
    ניידות ע"ש רחל לאוטמן
    טל' 03-6077001

  • אלה אבירם

    מחלקת תערוכות
    ניידות ע"ש רחל לאוטמן
    טל' 03-6077022

  • אוהד שאלתיאל

    מנהל פדגוגי
    מרכז מאירהוף לחינוך לאמנות
    טל' 03-6077432

  • ורדה דובו

    מזכירת הסדנאות
    מרכז מאירהוף לחינוך לאמנות
    טל' 03-6077421

  • אנג'לה וקנין

    מזכירת הסדנאות
    מרכז מאירהוף לחינוך לאמנות
    טל' 03-6077416

  • אלי מצא

    ראש צוות טכני
    מרכז מאירהוף לחינוך לאמנות
    טל' 03-6077436

גיוס ופיתוח משאבים

  • עו"ד דינה פפו

    ראשת אגף
    קשרי ציבור ופיתוח משאבים
    טל' 03-6077003

  • מוריאל גולדשטיין

    מנהלת בפועל
    קשרי חוץ ופיתוח משאבים
    טל' 03-6077030

  • שרה בלום

    ידידים צעירים
    טל' 03-6077048

פרויקטים וטכנולוגיות הנגשה

  • יפעת קידר

    מנהלת פרויקטים וטכנולוגיות הנגשה
    טל' 03-6077486

ביטחון

  • רמי פלח

    ממונה על הביטחון
    טל' 03-6077065

  • נורית שושן

    עוזרת לממונה על הביטחון
    טל' 03-6077025

מתנדבים

  • אלינור באומן שקד

    מנהלת
    מערך מתנדבים
    טל' 03-6077495

הספרייה לאמנות ע״ש מאיר אריסון

  • אינה שנדר

    מנהלת בפועל
    טל' 03-6077061

  • גיטל קרביץ סימקוביץ

    ספרנית
    טל' 03-6077013

  • עדנה קוקיה

    ספרנית
    טל' 03-6077449

  • מיה גן־צבי

    ספרנית
    טל' 03-6077081

  • אורנה ליבנה

    המרכז לתיעוד
    אמנות ישראלית
    טל' 03-6077065

  • איריס בצרי

    משמרת ידע
    טל' 03-6077476

ארכיון עזריאלי לאדריכלות

  • פרופ' אדר' ערן נוימן

    מנהל
    ארכיון עזריאלי לאדריכלות
    טל' 03-6077483

  • גילי שפירא

    אחראית אוספים
    ארכיון עזריאלי לאדריכלות
    טל' 03-6077487

  • נטלי אנדריאשביץ'

    רכזת
    ארכיון עזריאלי לאדריכלות
    טל' 03-6077482

  • גלי דר ויזל

    מקטלגת
    ארכיון עזריאלי לאדריכלות
    טל' 03-6077493

עוד אודות המוזיאון